TSL Manager Towary Niebezpieczne Prawo w Transporcie
Login: Hasło:  
Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo
Zeszyt specjalny PORADNIK PRZYGOTOWANIA ZAPASÓW na wypadek niespodziewanych zdarzeń
Bezpieczeństwo w Logistyce Pomimo rozwoju społeczeństwa i coraz lepszego rozwoju sieci zaopatrzenia okresowo może dochodzić do przerw w dostawach.
Bez względu na naszą wolę i bez względu na nasze oczekiwania możemy spotkać się w praktyce z wydarzeniami o zasięgu regionalnym, krajowym i międzynarodowym, które mogą spowodować utrudnienia w ciągłości dostaw.

Do najczęstszych zdarzeń należą poważne awarie techniczne, awarie przemysłowe, strajki, działania terrorystyczne, działania awarie zasilania, awarie elektrowni jądrowych lub uwolnienie zanieczyszczeń chemicznych. Może się okazać, że zostaniemy na pewien okres pozbawieni możliwości stałego uzupełniania zapasów.

Pojawia się zatem konieczność sprecyzowania wymaga dla minimalnego poziomu zaopatrzenia każdego z mieszkańców na wypadek konieczności pozostania w domu lub mieszkaniu lub nagłego jego opuszczenia.

Nie jest właściwym dokonywanie nieprzemyślanych zakupów i gromadzenie zapasów, gdy tylko usłyszymy niepokojące wieści. O wiele rozsądniej jest przygotować sobie plan i wprowadzić kwestię przygotowania awaryjnego do swojego budżetu domowego.

Mamy nadzieje, że niniejsza broszura ułatwi Państwu to zadanie.
Zawieramy w niej podstawowe wskazówki służące do przetrwania w sytuacji kryzysowej.
Polityka Cookies