TSL Manager Towary Niebezpieczne Prawo w Transporcie
Login: Hasło:  
Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo
Rok 2007
Pas 2007W roku 2007 jedyne pasy, które przeszły nasze badanie to produkty wykonane przez DOLEZYCH sp z o.o. w Katowicach. Badana próbka nosi oznaczenie handlowe DoZurr 5000.
Najlepszego producenta odpowiednio uhonorujemy.

9 marca 2007r na konferencji TRUCK & BUSINESS POLSKA odbyło się wręczenie symbolicznego „ZŁOTEGO PASA".

Pozwalam sobie żywic nadzieję, że nasze wydawnictwo przyczyni się do poprawy warunków bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Z jakiego powodu uważamy, że zabezpieczenie ładunków jest ważne?

Złe zabezpieczenie to nie tylko strata towaru – dobrze mocując ładunki możemy uratować komuś życie.

Jak badaliśmy?

Nasi „tajni handlowcy" w okresie od 15 stycznia Br rozpoczęli skupywanie pasów. Tradycyjnie jak w zeszłym roku zdecydowaliśmy się na zakupy pasów 5-tonowych. W tym roku kupowaliśmy pasy „bezkrytycznie" co oznacza, że kupujący polegał na opinii sprzedającego. Kupowaliśmy pasy, które dostępne były co najmniej w sieci sprzedaży dwóch stacji paliw oraz w hurtowniach i sklepach. Rok temu ocenie poddaliśmy 6 próbek. Tylko tyle udało nam się zdobyć. W bieżącym roku na rynku dostępnych było o wiele więcej produktów. Jak pokazuje nasz test nie jest to efekt rozwoju rynku. Szczegóły prezentujemy w SUPLEMENCIE do wydania marcowego Towarów Niebezpiecznych, który otrzymują nieodpłatnie wszyscy nasi prenumeratorzy.


Pas 2007
Na zdjęciu:

Laureat - przedstawiciel DOLEZYCH Polska Pan Jacek Olszyczka otrzymuje nagrodę z rąk przedstawiciela PZU S.A. Pani Doroty Szóstkiewicz oraz Redaktora kwartalnika Towary Niebezpieczne Marka Różyckiego.

Polityka Cookies